• malíček, Krásnohorská 11 851 07 Bratislava
  • +421 948 129 985
  • info@nasmalicek.sk
Miesto:

predčasniatko Vranov n.T

Dobrý deň, mám vnuka, ktorý sa narodil v 26. týždni tehotenstva. Chcem sa teda spýtať či v našom regióne sú pediatri ktorí sa špecializujú práve na takéto deti. Takýchto predčasniatok zas nie je tak veľa a lieky ktoré malý dostal na pohotovosti mu spôsobili skôr problém – bolesť bruška, ako pomoc.
Pri tejto príležitosti chcem vyzdvihnúť starostlivosť na neonatológii v Prešove. Len vďaka ľuďom, ktorí sa zanietene dokážu týmto detičkám venovať, majú takéto bábätká omnoho vyššie šance pre život.

2 odpovede

Staff 20. July 2012

Pani Eva zo skúseností vám môžeme poradiť, že vždy je lepšie ak pri zdravotných problémoch kontaktujete pediatra, ktorý má vášho vnuka v starostlivosti.Vie o ňom čím prešiel, ako bol liečený a má odporúčania po prepustení ako ho má viesť ďalej. Verím, že sa dá dohodnúť, že by ste ho kontaktovali aj keď je to mimo ordinačných hodín. Nie sú obvodní pediatri, ktorí sa špecializujú na predčasniatka, sú len takí, ktorí už majú s nimi skúsenosť, prípadne dostatok informácií o nich. Verím, že sa o radu môžete obrátiť aj na pracovisko odkiaľ bol vnúčik prepustený, prípadne na ich ambulanciu kde chodíte na kontroly. Želám vášmu prečasniatku veľa, veľa zdravia a láskavých ľudí okolo neho. Veľa odpovedí na problémy nájdete aj v publikácii “Narodili sme sa nezrelí..” Obsah nájdete aj na našej stránke.

#1
Staff 21. July 2012

Vďaka za radu, skutočne to nie je ľahké..

S pozdravom, Eva

#2

Prosíme, prihláste sa, alebo Registrujte k odoslaniu odpovede